Vodafone Haksız Ücretlendirme Yapıyor!

Mustafa K. |

Vodafone Red tarifesini taahhüt bitiminde iptal etmek istedim. (sistemleri ile ilgili çeşitli sorunlar yaşamam sebebi ile)31 martta fatura kesimi olacağı için bugün bu işlemi yaptım uyarmadıkları için ödeme yaptığım halde telefonumu kullanamadım ve faturama 15 tl ekstre ücret yansıtacaklarını söylediler. Her yerden mağdur etme peşindesiniz. Haksız yere kesilen ücret ve hattımı 1 gün kullanamadım. Mağduriyetimin giderilmesi için gerekenleri yapacağım.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  19:26

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  03/04/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Nisan
  12:41

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.”


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."