24 Ocak 2014

Vodafone Haksız Ücretlendirme Yapıyor!

Kasım 2013'te Vodafone kurumsala geçim. Kendi numaramı taşıyıp, iki de yeni hat aldım. Geçişleri yaparken iki adet telefon sözü aldık. 24 ay boyunca faturayla beraber ödemesini yapacaktık. Telefonlardan biri, 2-3 hafta içinde geldi. Diğerini az önce yaptığım görüşmede alamayacağım kesinleşti.

Turkcell'dekinin neredeyse iki katı bir tarifeye geçtim. Çünkü gelecek telefonla internet kullanımım vs artacaktı. Şu anda Maxi Plus 5'le Vodafone'dan zaten internete bağlanamıyorum ama, fazla fazla ödemeye devam ediyorum. Şimdi ayrılmak istediğimde bana bir sürü fazla ödeme çıkaracaklar. Artık Vodafone'un adını bile duymak istemiyorum. Mağdur edildim.

Hikmet 130 Okunma

Cevaplar

 • Hikmet'in Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

  Sorun çözülmüştür, teşekkürler

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Hikmet'in Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

  Süreç boyunca yardımcı olan tüm çalışanlara teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön