Vodafone Haksız Ücretlendirme Ve Fatura Bedeli!

Ali A. |

Mayıs ayı başında, Mecidiyeköy Vodafone çalışanının o tarihte 49 TL'lik kampanya var diye yönlendirmesiyle, Vodafone Red Classic kontratlı tarifesi ile yeni bir numara aldım. Ancak yanlışlıkla tekrar eski kod'dan girdikleri için 55 TL'lik tarifeyi Türkiye'de yaklaşık 3 ay kullandıktan sonra İşim nedeniyle, yurt dışında yaşıyorum ve Eylül ayı başından beri bu numarayı hiç kullanmamama ve kartı telefona dahi takmamış olmama rağmen, bıraktım 55 TL sabit ücreti, her ay 80 TL,70 TL,61 TL gibi farklı faturalandırma yapılmaktadır. Bunun nedenini öğrenmek ve mümkünse bu hat ve numaramın tamamen iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Personel Davranışı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  19:35

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.