15 Ocak 2015

Vodafone Haksız Ücretlendirme!

06.12.2014 de taahhüdüm doldu 1 gün sonra Vodafone'u aradım beni 0850'lü bir numaraya yönlendirdiler. 500 dk 29 TL olan tarifemi 750 dk 25 TL duran tarife olacağını söylediler, defalarca o numara ile görüştüm bakın fatura 54 TL gözüküyor dedim onlarda güncelleme olunca değişir dediler. Daha sonra Vodafone'dan mesaj geldi taahhüdümü 1 yıl yeniledim.

Bugün faturamda 54 TL görünce Vodafone'u aradım O.. beyle görüştüm. Bana siz anlık tarifeye geçmişsiniz yapacak bir şey yok dedi. Yani 25 TL beklerken 29 TL fazla ödemem isteniyor. Emekli birisi olarak bu çok zoruma gitti, ama artık taahhüt etmiş oldum, Vodafone'a hiç yakışmadı. Düzeltilmesini istiyorum.

Mehmet 129 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı13 Şubat 2015

    Şikayetime hızlı bir şekilde cevap verilmesi ve sorunun giderilmesi beni çok memnun etmiştir. Ancak telefonla aradığım müşteri temsilcisininde haklı olan şikayetime olumlu yaklaşmasını beklerdim. İlgililere teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön