06 Ağustos 2014

Vodafone Haksız Ücret Talebinde Bulunuyor.

Paketimin bitme günlerinde telefonla arandım. Devam edeceğimi fakat daha üst bir tarifeye geçmek istediğimi söyledim. Faturam eski ve yeni tarifenin toplamı olarak geldi. Cep şube dönem bittikten sonra işlem yapıldığından olduğunu söyledi. Dönemin bitmiş olduğunu zannetmiyorum ama geçmiş bile olsa beni neden uyarmadılar veya dönem geçmeden neden aramadılar?

Evimden her yerle rahat konuşamadığım yetmezmiş gibi bir de haksız para ödedim ve cep şubeye de telefon ile de yaptığım başvuruya bir cevap bile verilmedi. Şikayetçiyim.

Not: Telefon ile aranmış ve ulaşılamamış, geri dönmem istendi, lakin ben de size ulaşamıyorum.

Tülin 1.307 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.08.2014* tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön