17 Eylül 2013

Vodafone Haksız Ücret Kesti!

Vodafone'a otomatik ödeme talimatı verdim ve faturam haricinde e-commerce satış çekmişler bir şey satın almamama rağmen. Bu konuda şikayetçiyim. Hiçbir şey satın almadan benden neye dayanarak çektiler anlamış değilim.

Halit 44 Okunma

Cevaplar

 • Halit 18 Eylül 2013

  Ödediğim faturayı neden ben tekrar ödüyorum peki ödediğime kanıt olarak zaten bankamda bilgileri var yani

 • Halit 18 Eylül 2013

  Temmuz ayına ait mobil ödeme ile ilgili diyorsunuz ama ben zaten onun ödemesini zaten yaptım faturasındada apaçık ortada...

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 532414****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Temmuz dönemine ait faturanız kontrol edildiğinde mobil ödeme servisinden yararlandığınız tespit edilmiştir.Mobil Ödeme Servisinde sadece tahsilat hizmeti sağlamaktadır. Servis kullanımı sonrası servisin Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerektiği bilgisini iletmek isteriz.Müşteri Hizmetleri (212 2669890) numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön