Vodafone Haksız Ücret Alıyor!

Ferhat C. |

1 değil 2 değil yeter artık müşteri miyiz yoksa Vodafone'a çalışmak zorunda olan köleler miyiz anlamadım. Sabah paketim bitti ve ben bilmeden internete girdim. Bana gelen bildirim mesajında 1. 1 mb internet kullandığım ve bunun bedelinin de 10 lira olduğu yazıyordu. Ve 10 lira kesti de telefondan. Bu nasıl adalet Allah aşkına? Bana lazım olan parayı sırf Vodafone'un yaptığı hata yüzünden harcadım. Allah'tan reva mı bu söyleyin. Ne yapalım elimiz kolumuz bağlı böylece oturalım mı?

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat C.
  01 Kasım
  01:11

  Hiç bir sorunuma çözüm bulamayan bir vodafone helal olsun...

 • Ferhat C.
  01 Kasım
  01:09

  Muşteri temsilciniz bile bu kullanımı haksız buluyorken siz benim kullandığım 1.1 mb internete 10 lira adil diyorsunuz oyle mi. İşte sizin adaletiniz bu. Böyle haksız kazançlarla besleniyorsunuz bu milletten...

 • 29 Ekim
  13:02

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,538489****numaralı hattınıza yönelik yapılan incelemelerde kullanımlarınıza isitnaden ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.