01 Eylül 2014

Vodafone Haksız Ücret Alıyor!

Eşimin dedesine ait olan Vodafone hattını;dedesi vefat ettikten sonra kapattırmak istedik.Ölüm belgeleri ve eşimin varis olduğuna dair evraklarla Vodafone bayisine gittik; gittiğimizde eşim hamileydi,şu an 6 aylık bir kızımız var; oradan bizi çağrı merkezine yönlendirdiler;işlemi çağrı merkezinin yapabileceği söylendi.Çağrı merkezi ise belgeleri göremedikleri için Vodafone şubesine yönlendirdi tekrar.6 aydır ikisi arasında gidip geliyoruz;kuzu kuzu da 20 liralık tarife ücretini ödüyoruz.Bu parayı ödemekten nasıl kurtulabiliriz acaba?

Umut 365 Okunma

Cevaplar

  • Umut'un Teşekkür Mesajı13 Eylül 2014

    Şikayetimden sonra vodafone müşteri hizmetleri tarafından aranıp sorunumun nasıl çözüleceği hakkında bilgilendirildim.Başka bir vodafon bayisine gitmemi önerdiler.Orada da ilk önce tam anlaşamasak da;artık 6 ayın getirmiş olduğu stresle derdimi biraz daha sertçe net olarak anlattıktan sonra çözüldü.Bence asıl sıkıntı vodafone merkezlerinde çalışan personelin yeterli bilgiye sahip olmaması.Yine de sonuçta sorunum çözüldüğü için mutluyum.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön