20 Eylül 2013

Vodafone Haksız Ücret Alıyor!

Vodafone müşteri hizmetlerinden 1. 5 ay önce tarife yenilemek için beni aradılar. Aramaz olsalardı. 152 TL fatura geldi. zaten red olan tarifeme yine redle devam dedim. Ancak fatura tarihinden 1 hafta sonra tarife değişikliği yapılarak iki fatura kesmiş. Madem 2 fatura kesecektin neden 1. 5 ay önceden ararlar ki?

Bazı internet sitelerinde haberi okumuştum ama ihtimal vermemiştim. Vodafone haksız ve usulsüz bir şekilde müşterilerinden para almaktadır. Umarım param iade edilir. Yoksa benden 1000 TL çıksa gene gideceğim mahkeme yoluna...

Aynur 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,03.10.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön