03 Eylül 2014

Vodafone Haksız Taahhüt İddiası!

Ben Vodafone hattını kullanan A... A.... 3 ay ünce telefonuma bir mesaj geldi internet paketiniz hediye edilmiştir kullanabilirsiniz. Buna istinaden o ay internet kullandım ödemem gereken faturam 36,00 tl olması gerekirken 91,00 tl fatura geldi.

Müşteri hizmetlerine sorduğumda internet kullanılmış cevabını aldık, derdimizi anlatmak ne mümkün. Tabiki daha internet kullanımı olmadı 2. 122 tl fatura 3.ay 75 tl fatura tarafımıza yansıtıldı ve derdimizi kimseye anlatamadığımız için kuzu kuzu ödedik. Ve akabinde faturalı hattımı iptal ettim faturasız hatta geçiş yaptım ve bana arkasından 91,00 tl fatura daha geldi. Bu faturayı sorguladığımda aldığım cevap şu oldu siz 2014 yılında taahütte bulunmuşsunuz.

Ahmet 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön