17 Aralık 2014

Vodafone Haksız Para Tahsilatı.

iPad'e takılı (kırık sim kartı çıkma veya başka telefona bağlanma ihtimali de yok) SMS atma imkanı yok, telefon görüşmesi yapma imkanı yok, ücretli servislere ait uygulama indirilmemiş... (kullanıcı 65 yaşında) yapabilme imkanı da yok.

Haksız usülsüz para tahsilatı yapılmış bu hatalar zincirini bir an önce düzeltilme yapılmasını rica ederim. 31 5 2013 den itibaren tüm faturalar incelenmeli para geri iadesi sağlanmalı.

Mehmet 1.130 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Aralık 2014

    onlarca kez aradım sonuca ulaşamadım... kayıtlarınızı inceleyebilirsiniz.. dinlemeden anlamadan kestirip attılar... sizler için sağılacak inek değiliz.. hakkımı sonuna kadar arayacağız... 19 tl hizmetin karşılığı 34 tl tahsil ediyorsunuz her kuruşun iade edilmesini istiyorum

  • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön