14 Eylül 2013

Vodafone Haksız Para Alıyor!

Hattıma uzun bir zamandır para yükleyemiyordum. 10 TL yükledim FT paketi aboneliğim devam ediyormuş 5 TL aldı. Bende aboneliğimi iptal ettim. Şimdi 500 mb'lık bir internet paketi almak istiyorum fakat FT paketi mevcut olduğu için alamıyorum. Hem para ödüyorum hem de iptal edemiyorum. Üstüne bir de bu FT paketinin +20 mb'lık kotası vardı. Bende kullanayım dedim. Aşmamış olmama rağmen 9 TL'de oradan gitti. Vodafone paraları bir güzel çekiyor bize de ancak seyretmek kalıyor. Derhal gereğinin yapılmasını istiyorum.

Oğuzcan 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında Yeni Facebook Twitter 2013-10-11 tarihinde iptal edileceği görüntülenmiş olup, sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Oğuzcan17 Eylül 2013

    1mb için 10 tl gerçekten çok adil bir tutar ! Benim okuyanlara tavsiyem sakın tarifeler ucuz diye vodafone geçmeyin merak etmeyin o paranın acısını çok güzel çıkarmayı biliyolar !!!!!! Benden söylemesi ...

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön