18 Ağustos 2014

Vodafone Haksız Paket Kullanımı Faturaya Yansıyor.

Aylık senle ben paketine aboneyim, bir önceki dönemde numarasını değiştirdim paketin. Bu dönemde o numarayla her konuşmam ücretlendiriliyor. Faturam şu anda 250'nin üstünde. Bir haftadır, twitter ve telefon yoluyla firmaya ulaşmaya çalışıyorum. Bir kere aradılar ve sistemde sorun var 15 dk sonra arayacağız dediler sonra ne arayan var ne soran.

Ardından twitterdan bir kaç kez daha yazdım. Firma bu kez de beni cuma namazında iki defa aradı haliyle açamadım. 20 dk'dan fazla çağrı merkezinde müşteri temsilcisine bağlanmak için bekledim kimseye ulaşamadım. Bu sorunlu faturayı ödemek istemiyorum. Faturamdaki sorunun düzeltilmesini talep ediyorum.

Emre 1.292 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emre 20 Ağustos 2014

    Kaç gündür ne arayan var ne soran! Fatura geldiğinde o faturayı ödemeyeceğim ve sizi dava edeceğim. Ben bu kadar ilgisiz bir firma görmedim.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön