30 Haziran 2014

Vodafone Haksız Lira Kesintisi Yapıyor.

Ben senelerdir Vodafone abonesiyim fakat şu son 2 aydır öncesine pek dikkat etmedim pişman oldum. Hattımdan sürekli lira kesintisi oluyor ve müşteri hizmetleri bununla ilgili bana yardımcı olamıyor. 05.06.2014 tarihinde 30 tl yükledim o hariç birde 36 tl yükledim 1 ay içinde telefonumdan hiçbir işlem yapılmadığı halde lira kesiliyor.

Bununla ilgili şikayet kaydı da oluşturuldu fakat bulunamadı. Şu an bile lira düşümü yapılıyor hattımdan ve çevremde Vodafone kullanıcılarının da bu şekilde şikayetlerini öğrendim. Aramaları konusunda bilgilendirdim fakat kasıtlı mı yapılıyor ne yapıyorlar bilemiyorum arayan arkadaşlarıma da yardımcı olamıyorlar. Haksız yere tl kesintisi yapmaya da devam ediyorlar.

Şengül 92 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 02.07.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön