26 Mayıs 2016

Vodafone Haksız Kesinti.

İki ay önce almış olduğum Vodafone hattımın bilgim dışında ek internet tarifesine abone yapılarak yüklemiş olduğum TL tarifemden haksız olarak yaklaşık 10 TL gibi bir ücret kesildi. Söz konusu GSM şirketini aradığımda ek internet paketimin olduğunu öğrenmekle birlikte böyle bir eylem ve talebim olmadığı alenidir. İlgili GSM firması haksız yere bu kazancı elde etmekle birlikte kesmiş olduğu ücretler nedeniyle normal tarifeme giremeyerek mağdur edildim.

Bu firma hakkındaki olumlu görüş ve düşüncelerim daha doğrusu güven endeksim son yaşanan hadise ile birlikte bir hayli sarsıldı. Ayrıca haksız edindikleri bu kazanç bireysel olarak küçük limitler şeklinde görünse de aslında benim gibi binlerce müşteriye yaptıklarını var sayarsak ciddi rakamlara tekabül ettiğini hesaba katmak zor olmasa gerek. Mevcut bu haksızlığın giderileceğini umut etmekle birlikte yasal haklarımı arayacağım.

Hasan 268 Okunma

Cevaplar

  • Hasan26 Haziran 2016

    İngilizler AB den ayrıldı yakında bende bir İngiliz firması olan vodafone ayrılıyorum.

  • Hasan14 Haziran 2016

    Evet Vodafone seni de sildim. 4 adet Vodafone hattımı yeni aldığım hatlarımı taşımak için yasal olarak geçmesi gereken süreyi bitirdiği an taşıyacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön