Vodafone Haksız Kesinti.

Hasan T. |

İki ay önce almış olduğum Vodafone hattımın bilgim dışında ek internet tarifesine abone yapılarak yüklemiş olduğum TL tarifemden haksız olarak yaklaşık 10 TL gibi bir ücret kesildi. Söz konusu GSM şirketini aradığımda ek internet paketimin olduğunu öğrenmekle birlikte böyle bir eylem ve talebim olmadığı alenidir. İlgili GSM firması haksız yere bu kazancı elde etmekle birlikte kesmiş olduğu ücretler nedeniyle normal tarifeme giremeyerek mağdur edildim.

Bu firma hakkındaki olumlu görüş ve düşüncelerim daha doğrusu güven endeksim son yaşanan hadise ile birlikte bir hayli sarsıldı. Ayrıca haksız edindikleri bu kazanç bireysel olarak küçük limitler şeklinde görünse de aslında benim gibi binlerce müşteriye yaptıklarını var sayarsak ciddi rakamlara tekabül ettiğini hesaba katmak zor olmasa gerek. Mevcut bu haksızlığın giderileceğini umut etmekle birlikte yasal haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan T.
  26 Haziran
  02:42

  İngilizler AB den ayrıldı yakında bende bir İngiliz firması olan vodafone ayrılıyorum.

 • Hasan T.
  14 Haziran
  23:38

  Evet Vodafone seni de sildim. 4 adet Vodafone hattımı yeni aldığım hatlarımı taşımak için yasal olarak geçmesi gereken süreyi bitirdiği an taşıyacağım.