Vodafone Haksız Kesilen Para İade Edilmedi!

Alpaslan T. |

Vodafone, son kullanım süresi 26 Mart 2014 olan 1600 sms hakkımı 25 Mart 2014'te kullanım dışı bırakıp gönderdiğim sms'leri bakiyemdeki tl hesabımdan düşerek "mesaj hakkınız bitti" şeklinde mesajlar yolladı.Aynı gün kampanya sms'lerimi sorgulattığımda 1600 sms hesabımda ve kullanılabilir durumdaydı.

Konuyla ilgili şikayet formu doldurdum, çağrı merkezini aradım ve tabi çağrı merkezi görüşmeleri de ücrete tâbi!İlerleyen saatlerde kalan sms'lerimi kullanmaya başladım ancak paket dahilindeyken gönderdiğim sms'ler sebebiyle bakiyemden düşülen tl'ler hesabıma yatırılmadı.

Konuyla ilgili açıklayıcı hiçbir dönüş yapılmadı.Müşteri hizmeti yerine para almayı eden Vodafone beni mağdur etmiştir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  23:24

  Değerli Abonemiz,


  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.2014-03-28 12:38:24 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Alpaslan T.
  09 Nisan
  13:54

  konuyla ilgili çözüme yönelik hiç bir gelişme olmadı. vodafonedan kimse zahmet edip aramadı bile. şikayetim devam ediyor

 • Alpaslan T.
  29 Mart
  18:06

  Vodafone oralı bile olmuyor. Hiçbir açıklamada bulunmuyor bile...

 • 26 Mart
  18:12

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.
  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.