Vodafone Haksız Kesilen Para!

Zeliha Deniz K. |

Ben bir Vodafone kullanıcısıyım ve yeni özgür Genç tarifesini kullanmaktaydım, ayrıca internet, SMS ve her yöne konuşmada olan bir paketim vardı ama paketimin kullanma zamanı 29 ekim de biteceği halde ve kotamın da daha dolmadığı halde 27 ekimde benden 5.25 lira internet kullanım parsı kesildi.

Vodafone'a şikayet belgesi yazdım yolladım dönüş olmayınca daha sonra müşteri hizmetlerini aradım, görüştüğüm bayan bilgilerime bakarak söylediklerimi doğruladı ve bana bir kaç gün içinde dönüleceğini söyledi. Az önce bir mesaj aldım Vodafone'dan ücretlendirmede hata bulunulmamıştır deniliyor, ne demek bu anlamadım. Kotam dolmamış paketimin süresi bitmemiş ama hata yok. Yok ya.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  16:32

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • 04 Kasım
  10:55

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.