10 Ekim 2013

Vodafone Haksız Kazanç Sağlıyor!

4 ay önce paketim bitmeden Vodafone tarafından arandım ve bu pakete devam ettiğimde indirimli görüşebileceğimi 45 TL yerine 35 TL ödeyeceğim bildirildi güzel kabul ettim fakat kabul ederken paketim bittikten sonra yansıtın çift paket ücreti olmasın dedim dememe rağmen oldu ödedim.

Müşteri temsilcisini aradım şikayet dilekçesi falan geri dönüş olmadı. Tekrar ben aradığımda görüşmeyi dinledik kabul etmişsiniz denildi. Tamam dedim bende dinlemek istiyorum diye söyledim o gün bugündür halen bekliyorum. Zaten temsilciye ulaşmak büyük sorun ulaşılmasın diye ellerinden geleni yapmışlar.

Hüseyin 31 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 16 Ekim 2013

    merhaba benim görüşmemi ben dinleyemi yorsam niçin kayıt altına alıyorsunuz madem müşteri memnuniyeti için kayıt ediyorsunuz ve tüm haklarım ca dinlemek istiyorum şundan eminim benim paketim hemen başlamadı görüşmeden yaklaşık bir ay sonra başladı ve özellikle konuştuğumda çift paket olmasın bitince başlasın diye belirttim nasıl dinliyorsun bilmiyorum ben çift pakete onay vermedim haklıysanız dinletin 35 lira para için eğil ama sizin yaptığınız haksız kazanç için suç duyurusunda bulunacağım

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Talep etmiş olduğunuz görüşmelerin ses kayıtları tarafınıza verilememekte olup, mevcutta böyle bir uygulamamızın olmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön