Vodafone Haksız Kazanç Sağlıyor!

Sedad E. |

Daha önceden de problem yaşadığım Vodafone'dan haziran 15'te biten sözleşmemden sonra başka bir gsm operatörüne 20 haziran itibariyle hattımı taşıdım.bana gelen fatura 45 tl idi. Müşteri hizmetlerini aradım faturamı sordum.1 gün kullansanız da 5 gün kullansanız da 1 aylık faturanız alınır diye cevap verdiler.

Nerede tüketici hakları vs.. Ne yazık ki güzel ülkemde vatandaşımız her dakika mağdur edilmekte ve elinden bir şey gelmemektedir. Vodafone buna nasıl bir açıklama yapar merak içerisindeyim. Bu olayı tüketici mahkemesine sonuç çıkmazsa yargıya taşıyacağım. Bir şey değişir mi bilmiyorum ama olsun ben elimden geleni yapacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  14:57

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 24.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sedad E.
  23 Temmuz
  14:30

  müşteri hizmetlerinize ulaşınca ne olcakki? ulaştıştık onlar bu cevabı verdi..bu ülkede bir şey değişmez bu vodafone hiç değişmez..

 • 23 Temmuz
  12:03

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.