24 Ocak 2014

Vodafone Haksız Kazanç Sağlıyor!

Her zamanki gibi şikayet konumuz Vodafone'un haksız kazanca olan ilgisi. 06.12.2013 tarihinden birkaç gün önce arandım. Hattımın tarife süresi dolduğu için başka tarife üzerinde kullandığım 2 numara için de anlaştık. 10 aralıkta bir mesaj geldi ''tarifeye geçişiniz sağlandı'' diye.

Bende Vodafone'u aradım benim işlemim 6 aralıkta neticelenecekti niçin 10 aralığa sarktı diye? Bana verdikleri cevap ''4 gün için tam fatura ödeyeceksiniz 6 ocakta kesilecek faturanız 2 aylık fatura olacak.'' Peki bu benim hatam mı işlemi yetiştiremeyecekseniz daha erken arasaydınız dedim. 'Yapacak bir şey yok.'' dediler. Hatanın düzeltilmesini istiyorum. İmajınız bu haksız kazanç hırsı yüzünden zedeleniyor.

Özlem 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön