11 Şubat 2014

Vodafone Haksız Kazanç mı Elde Ediyor?

Ocak ayında yurt dışına çıkışım sebebiyle şirket hattıma 75 TL'lik 25 mb yurt dışı internet paketi satın aldım Ancak yurt dışında bağlantı hiçbir şekilde gerçekleşmedi Bu durum müşterilerimle iletişim sorunu yaşama sebep oldu 542'yi defalarca aramama rağmen çözüm üretemediler.

Döndüğümde tekrar arayıp bu paketi faturaya yansıtmamaları gerektiğini bildirdim Bana "paketi fatura etmeme gibi bir uygulamamız yok" dediler ve 1 kez bile bağlantı yapamayan paketi faturalandırıyorlar.

Zaten çok uzun zamandır ücretli olan Vodafone 542'yi defalarca arayıp fatura maili istiyorum göndermiyorlar. Her seferinde talebimi kayıt ediyorlar sözde ama sonuç; ödediğim faturanın detayını neyi ne kadar ödediğimi bilmiyorum.

Zühre 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde Kurumsal müşteri hizmetlerimiz tarafından tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön