18 Ocak 2014

Vodafone Haksız Kazanç Elde Ediyor!

17.01.2014 tarihinde bir bankanın kampanyasından faydalanmak üzere bir mesajla katılmak için mesaj attım ve sonrasında harcama yaptım. Ama mesajım bankaya ulaşmadığı için bu kampanyadan faydalanmadım.

Daha sonra banka, onlara mesajın ulaşmadığını bildirdi. Sonrasında Vodafone'u aradım. Hesabını Bilen Paket olduğu için limit aşamayacağımdan bu tür mesaj atma hakkımın olmadığını söylediler.

Durdum ve düşündüm peki bu tür mesajlar tarifemi aştığı için mesaj atamıyorsam nasıl oluyor da 542'yi ek ücretle arayabiliyorum? Kendilerini arayıp aşınca sorun yok ama başka bir yere mesaj atınca extra 6 liralık paket almam gerekiyor. Bu nasıl bir anlayış anlamadım. Zararım 36 lira ve ödenmesini istiyorum.

Abdullah 42 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 20 Ocak 2014

    Ben neden geri dönüş yapıyorum. Vodafone'nin geri dönüş yapması gerekmiyor mu?

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, aynı konulu şikayetinize yönelik 17.01.2014 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgi verildiği tespit edilmişir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön