27 Aralık 2013

Vodafone Haksız Kazanç Elde Ediyor!

Temmuz 2013 döneminde 530143**** numaralı hattımı Vodafone'a taşıdım, aylık 45 TL fatura gelmesi üzerine Vodafone bayisine giderek neden bu kadar fazla fatura geldiğini sorguladığımda bayi görevlisi hattım ile ilgili taahhüt yapılmadığı için 45 TL fatura geldiği söyledi. Ben de Ekim 2013 döneminde hattımı Avea'ya taşıdım, akabinde Vodafone operatöründen 120 TL tutarında fatura gönderildi.

Bunun nedenini öğrenmek için 440542 Müşteri Hizmetlerini aradığımda taahhüt yapıldığı ve taahhüde uyulmadığı için bu faturanın gönderildiği söylendi fakat Vodafone bayisinde hattım ile ilgili herhangi bir taahhüdün olmadığı söylendi. Vodafone benden haksız bir şekilde 120 TL ödememi istemektedir

Gökhan 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,aynı konulu mailinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 27.12.2013 tarihinde sonuca yönelik bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön