08 Mart 2013

Vodafone Haksız Kazanç!

Şubat 2012 yılında kampanya kapsamında Smart tablet aldım ve kredi kartımdan 320 lira ödedim.12 ayın sonrasında da 320 lirayı 12 ay taksitle faturamdan tahsil edilecekti.ancak kullanmış olduğum 543210**** numaralı hattımın mayıs ayından itibaren 3 aylık faturaları ödenmediği için taahhüt şartlarının sona ermesi neticesinde hattım kapanmış ve benim hiç bilgim olmadan yasal takibe alınmışım.

Bugün tarihi itibariyle öğrendim ilhan duman avukatlık bürosunu aradığımda borcumun toplam 950 olduğunu söylediler.şimdi hesap yapıyorum cihazın kampanya bedeli 720 liraydı 320 lirasını peşin ödememe rağmen tarafıma bu borç nasıl çıkarılıyor anlayamıyorum.

Hüseyin 46 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin10 Mart 2013

    CİHAZIN BEDELİ KREDİ KARTINDAN 360 LİRA 12 TAKSİTLE ÖDEDİM DİYORUM ELİMDE FATURA VE DÖKÜMANLARIM MEVCUT SİZ HALA 7. AYDA 30 LİRA ÖDEMEMİŞİZ DİYORSUNUZ. ŞUBAT 2012 360 LİRA ÖDEDİM 12 AY YANİ ŞUBAT 2013 DEN İTİBAREN DE CİHAZIN GERİ KALAN KISMI OLAN 360 LİRA HATTIMDAM 30 TL DÜŞÜLEREK ÖDENECEKTİ SİZDEN BENDEN HAKSIZ OLARAK PARA TAHSİL ETTİNİZ KENDİ KAZDIĞINIZ KUYUYA KENDİNİZ DÜŞTÜNÜZ. TÜM HAKSIZ OLARAK BENDEN TAHSİL ETTİĞİNİZ ÜCRETLERİ GERİ ÖDEMEDİĞİNİZ TAKTİRDE TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIM.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden;543210**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde aynı konulu şikayetinize yönelik 08.03.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylar için Müşteri Hizmetlerimiz kanalı ile mail adresinize bilgilendirme sağlandığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi08 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön