Vodafone Haksız Kazanç!

Mecnun B. |

04.12.2014 de internette dolaşırken, nasıl olduysa 4349'dan gelen bir mesajla "Video Spor Mobi" denilen yere abone olmuşum. Daha sonra self servisten fatura detayına baktım 14 TL ile ücretlendirilmiş, gözlerime inanamadım, insanları bu tür tuzaklara takılmasına nasıl çanak tutarsınız haksız kazanç elde etmenin yolunu bulmuşlar. Yazılımla her şey halledilir.

Her zaman Teknolojiden bahsediyorsunuz. Müşteriye bu tür servislere abone olmak isteyip istemediği sorulur basit bir ayar menüsü ile, kimsede sizinle iletişime geçmek, ya da şikayet etmek zorunda kalmaz.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  10:32

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 13.12.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Mecnun B.
  12 Aralık
  23:52

  şikayet ile ilgili hiç birşey yapılmadı.

 • 05 Aralık
  15:46

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."