07 Aralık 2013

Vodafone Haksız İptal ve Tahsilat Yaptı!

15/09/2012 tarihinde İzmir Ringa Bilişim Ltd. Şti. den 545452****-545452*** abone no'su ile iki adet esnaf avantaj mini heryöne 250+250 dk. paketli bir yıl taahhütlü faturalı hatlar aldım, hatları alırken Türkiye'de her GSM operatörünün yaptığı gibi sözleşme imzaladım ve faturalı hatlar için alınan belgeleri verdim. Zaten hiçbir firma sözleşmesiz, adres beyansız veya belgesiz faturalı hat vermez. Sözleşme elimize ulaşmadı diye altı ay sonra Vodafone hattımın birini kapadılar. 167 tl ben vazgeçmediğim halde benden fatura cayma bedeli tahsil ettiler hem de üç defa mükerrer sözleşme güncellememe rağmen.

Kaya 116 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 02.01.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön