11 Mart 2014

Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Martın 5'inde Avea operatörüne geçiş yaptım ve martın 1 ile 5'i arası bana Vodafone'dan 5 günlük fatura için 27.50 kuruş fatura yansıtılmıştır 18 dk kullanmama rağmen mukayese yapmak gerekirse eğer Avea operatörü 5 ile 10'u arası yapılan 20 dk görüşme ve 50 sms ve 1 gb internet kullanımına 2.75 tl fatura yansımıştır. Yani Vodafone'un bu faturasına itirazım var ya Avea bu işi bilmiyor ya da Vodafone çok akıllı. Faturanın tekrar gözden geçirilmesini talep ediyorum.

Serdar 40 Okunma

Cevaplar

 • Serdar19 Mart 2014

  Hâlâ şikayetim umursanmiyor ilgisiz firma gereksiz firma

 • Serdar14 Mart 2014

  hiçbir şekilde çözüm odaklı değillerdi paramızı ödüyeceksiniz dediler başkada bişey söylemediler resmen insanları söürme çabasındalardı daha önceki fazla kullanmadığım aylardaki 18 21 aralarında gelen faturalar şimdi avea operatörüne geçince sabit ücrete tabi olmuş nedense ve 27.50 oluvermiş gereksiz bir şirket tüketici haklarına başvuru yapıcam onlar uğraşsın işin 3ünde 5inde değilim haksız kazanç sağlıyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi14 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi11 Mart 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön