Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Serdar C. |

Martın 5'inde Avea operatörüne geçiş yaptım ve martın 1 ile 5'i arası bana Vodafone'dan 5 günlük fatura için 27.50 kuruş fatura yansıtılmıştır 18 dk kullanmama rağmen mukayese yapmak gerekirse eğer Avea operatörü 5 ile 10'u arası yapılan 20 dk görüşme ve 50 sms ve 1 gb internet kullanımına 2.75 tl fatura yansımıştır. Yani Vodafone'un bu faturasına itirazım var ya Avea bu işi bilmiyor ya da Vodafone çok akıllı. Faturanın tekrar gözden geçirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar C.
  19 Mart
  17:07

  Hâlâ şikayetim umursanmiyor ilgisiz firma gereksiz firma

 • Serdar C.
  14 Mart
  17:16

  hiçbir şekilde çözüm odaklı değillerdi paramızı ödüyeceksiniz dediler başkada bişey söylemediler resmen insanları söürme çabasındalardı daha önceki fazla kullanmadığım aylardaki 18 21 aralarında gelen faturalar şimdi avea operatörüne geçince sabit ücrete tabi olmuş nedense ve 27.50 oluvermiş gereksiz bir şirket tüketici haklarına başvuru yapıcam onlar uğraşsın işin 3ünde 5inde değilim haksız kazanç sağlıyorlar.

 • 14 Mart
  14:55

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  13.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Mart
  21:23

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.”


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."