25 Ocak 2014

Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

0533627**** no'lu Vodafone hattını kullanmaktayım 03.01.2014 05.012014 tarihleri arası KKTC gittim gitmeden Vodafone'un günlük 9.9 olan paketini aldım. İnternet ve telefon görüşmesinde fazla fatura ödemeyeyim diye daha öncede yurt dışına çıkarken aynı işlemi yapmıştım faturam normal geldi.

Kıbrıs'ta 2 gün yanı 48 saat kaldım bana gelen fatura 756 00 tl olarak bilgi mesajı geldi. Bende Vodafone'u aradım. İnternet paketim olmasına rağmen bana 610 tl internet farkı faturama geldi. Böyle bir anlayış olur mu? Paketim olmasına rağmen bana fatura geldi. Avukatıma gerekli talimatı verdim pazartesi günü savcılığa dilekçe verecek.

Hakan 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön