21 Ocak 2014

Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Hattımın internet erişimini kasım ayında Vodafone'u arayarak kapattırdım.15/12-15/01 ayı faturam 184.00 tl geldi ve bunun 91.00 tl'si internet kullanımı imiş. Kullanılan internet verisi 55 mg 236
kb. buna istinaden Vodafone'u aradım ve itiraz ettim fakat Vodafone bana internet erişim ücretinin günlük 7.00 tl olduğunu söylüyor ve paramı iade etmiyor.

Benim böyle bir taahhütüm yok ya da herhangi bir mesaj iletisi vs. ama onlar sms kanalıyla bildirdiğini iddia ediyor ki etmiş dahi olsa bu bir yasal dayanak değil onlar adına. Şimdi kendilerini avukatım aracılığı ile hem tüketici haklarına hem de normal mahkemeye haksız kazanç vasfı ile şikayet etmek için işlemlere başladım.

Fatih 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön