08 Ocak 2014

Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Vodafone m.facebook ücretsiz olmasına rağman 120 saniye kullanım için 10 tl para kesiliyor operatör ilgilenmiyor hem m.facebook bedava deniyor hem de ücret kesiliyor. Aradığımız zamanda android telefonlardan girildiği zaman bunun önüne geçemiyoruz diyorlar bu nasıl bir şeydir? Telefonların %80'i android akıllı telefon.

Erhan 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Erhan 13 Ocak 2014

    evet zaten mantığa aykırı oldgu için bunun peşindeyim operator konusmları bu şekilde banayardımcı olamayacagını söylediler bakın facebook programdan grildiginde paralı oldugunu bılıyorum o yüzden lınk istedim msj la gönderdi bana operator bayan m.facebook.com direk bu lınkten girdim kontör kesıldı 120 sny yi de bana zaten operator söyledi 120 sanıye kalmışınız diye

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön