12 Eylül 2013

Vodafone Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Ben artık bıktım Vodafone'dan ayın 6'sında BİS paketi satın aldım ve paketim dışındaki internet kullanımı kapatmalarını istedim. Sözde ayarlarınız yapıldı dediler. Ertesi gün internet kullanamadım daha sonrada internet bana para yazmaya başladı.

Şuan ben 54 tl lik faturayı 74 TL olarak görüyorum ha bire para yazıyor müşteri hizmetlerini 3 gündür en az 5 kere aradım sorunlarımı söyledim. Her aradığımda ayarlarınız yapılmamıştır lafını duydum hepsi sözde yaptı hala düzeltilmedi. Ben bu fazlalığı ödemek istemiyorum.

Sevgi 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,531860****numaralı hattınıza yönelik ücretli bağlantılardan dolayı yansıyan ücret için iadenin sağlandığı 06.10.2013 tarihinde kesilicek olan faturanızdan düşülüceği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sevgi 12 Eylül 2013

    bis paketi aldım 3g ile bağlanması gerekirken neden EDGE ile bağlanıyorum ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön