08 Mayıs 2013

Vodafone Haksız İnternet Kullanım Bedeli Alındı!

Hattım üzerinde 1GB internet paketi tanımlı. Fakat telefonum evimde ve ofisimde wireless kullanıyor. Arada sadece metro var orada da değil internet Vodafone'a dair hiç bir belirti yok zaten.

Telefonum hiç wireless siz kalmadığı halde Vodafone bana her gün günlük 5 tl data kullanımını aştınız 23:59'a kadar bizden hediye diye mesaj atıyor hediye veriyorlar birde!

Müşteri hizmetlerini aradım fakat klasik hikaye. Sizi biraz bekletip aktarıyorum dedi ve bekletiş o bekletiş. Gecenin 3'ünde ben uyurken wirelessa bağlı telefonumun 5tl kullanım yapması imkansız!

Büyük bir firmada mobil yazılımcı olarak çalışıyorum. Telefonumun ne zaman ne kadar data kullandığını çok iyi biliyorum.

Ali 42 Okunma

Cevaplar

 • Ali14 Mayıs 2013

  Yanlışınız var herhangi bir bilgi almadım. Arandım, paketinizi aşmışsınız dendi. Bunu zaten biliyordum. Neyse ben Vodafone'u gözden çıkardım. Çevremdekilerin çıkarması içinde elimden geleni yapıyorum. Kolay gelsin.

 • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Ali09 Mayıs 2013

  Vodafaone müşteri hizmetleri bana ulaştı. Fakat hiç bir bilgi vermeyip sadece aramış olmak için konuşarak sorduğum hiç bir soruya cevap verememiş, sıkıntımı çözmek için herhangi bir girişimde bulunmamışlardır. Kendilerine uyuduğum saatte, wirelessa bağlı telefonumun 00:00 dan 03:00'e kadar nerden ne kadar data kullanımı yaptığımı ya da en azından kaç istekte bu kadar data kullandığımın bilgisini sorduğumda bu konuda teknik ekibe ulaşmam gerektiğini söylediler. Dakikalarca telefonda beklediğimi söylediğimde kendilerinin bu konuda bişey yapamayacağını söylediler. Daha önceki aylarda telefonumdan bilerek data kullanımı yapıp aştığım bu mesajlara birsürü para ödediğim, tekrar tekrar internet paketi aldığım doğrudur. Sanırım bu nasıl olsa bunu yapıyor sesini çıkarmayacaktır diye düşündüler. Vodafone'un yaptığı hırsızlıktır. İki senedir geciktirmeden ortalama üstü fatura ödediğim şirket hiç bir girişimde bulunmadı ve haksız bir biçimde 4 gün içerisinde faturama 20tl yansıttı.

 • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön