12 Şubat 2014

Vodafone Haksız Fesih Bedeli Aldı!

Vodafone iletişim şirketi operatörü ve bayisinin vermiş olduğu yanlış bilgiler doğrultusunda yeni bir cihaz kampanyasına katılmak için 3 ay süresi kalan sözleşmemi herhangi bir ücret ödemeyeceğimi söyleyerek fesh ettiler. Daha sonra yeni bir cihaz alabilmem için 1 ay süre beklemem gerektiğini yanlışlık olduğunu söylediler bende cihaz almaktan vazgeçtim.

Bana bu konuda hiçbir bilgi vermedikleri halde ve defalarca sormama rağmen herhangi bir ücret ödemeyeceğim işlemin iptal edildiği söylendi. Bu ay faturamda fesih bedeli olarak faturama 51 tl ücret yansıtılmış. Beni yanlış yönlendiren Vodafone operatörü ve bayi yüzünden bilgim dahilinde olmadan bu ücretin bana fatura edilmesi yasal değildir.

Zeynep 54 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep15 Şubat 2014

    sorunuma hiçbir çözüm üretmediler gerekli ilgi gösterilmedi

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.02.2014-12.02.2014-13.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön