Vodafone Haksız Fazla Fatura Kesti!

Kürşat A. |

Benim sistemde kayıtlı olan numaram 0530511****'dir benim diğer bir hattım daha vardır.Bunun şebekesi Vodafone'dur. Ancak ben bu numaramı taahhüt süremin sonunda ilk olarak kontörlü hatta geçtim sonrasında başka bir operatöre taşıdım. Vodafone müşteri hizmetleri bana taahhüdün son ayında olduğum için sadece son faturam olan 31 tl ve hattımı kontörlü hatta taşıdığım içinde yaklaşık olarak 10tl daha ek bir ücret ödeyeceğim söylendi ancak telefona gelen mesajda bana 58 tl fatura çıkarılmış. Vodafone'u bu tutumundan dolayı kınıyorum bizlerin 15-16 tl sine tenezzül edecek kadar küçük bir firma olduğunu düşünmüyorum. Bu yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kürşat A.
  07 Mayıs
  12:17

  vodofone bana geri dönüş felan yapmadı zaten firmacılık anlayışları sıfır benden 15 tl fazla para aldılar belki firma zengin olmuşlardır herkese bu olayı anlatıyorum

 • 22 Nisan
  17:08

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  18.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 17 Nisan
  14:45

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."