17 Nisan 2014

Vodafone Haksız Fazla Fatura Kesti!

Benim sistemde kayıtlı olan numaram 0530511****'dir benim diğer bir hattım daha vardır.Bunun şebekesi Vodafone'dur. Ancak ben bu numaramı taahhüt süremin sonunda ilk olarak kontörlü hatta geçtim sonrasında başka bir operatöre taşıdım. Vodafone müşteri hizmetleri bana taahhüdün son ayında olduğum için sadece son faturam olan 31 tl ve hattımı kontörlü hatta taşıdığım içinde yaklaşık olarak 10tl daha ek bir ücret ödeyeceğim söylendi ancak telefona gelen mesajda bana 58 tl fatura çıkarılmış. Vodafone'u bu tutumundan dolayı kınıyorum bizlerin 15-16 tl sine tenezzül edecek kadar küçük bir firma olduğunu düşünmüyorum. Bu yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum.

Kürşat 49 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat 07 Mayıs 2014

    vodofone bana geri dönüş felan yapmadı zaten firmacılık anlayışları sıfır benden 15 tl fazla para aldılar belki firma zengin olmuşlardır herkese bu olayı anlatıyorum

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön