07 Eylül 2013

Vodafone Haksız Faturalandırma Yaptı!

Faturalı hattımızın taahhüt süresi bitimine yakın Vodafone müşteri hizmetlerinden arandık ve taahhüt uzatılması durumunda aynı fatura bedelinden avantajlı görüşüleceği tarafımıza müşteri hizmetlerince söylenmiştir. Buna rağmen 230 TL'lik fatura tarafımıza kesilmiştir.

Durumu müşteri hizmetlerine 21.08.2013 tarihinde bildirdik. Ses kayıtları incelenerek durumun düzeltileceği söylenmiştir. Bugüne kadar birkaç kez durumu sormak için aramamıza rağmen 06.09.2013 tarihi itibariyle hiç bir gelişme olmamıştır ve fatura kesilmiştir.

Biz faturayı ödeyip hattımızı iptal ettireceğiz. Vodafone gibi kurumsal bir firmanın ne kadar amatör çalıştığını ve nasıl hatalı işlemler yaptığını gördük.

İbrahim 17 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kampanya kapsamında tanımlamalarınınzın yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön