30 Ocak 2014

Vodafone Haksız Faturalandırma Yaptı.

Vodafone bayinizden 12 ay kontrat olarak 3G modem cihazı aldım fakat İstanbul'un göbeğinde Beyoğlu'nda oturmama karşın 3G sinyali yok. Bunu defalarca belirtim ve çağrı merkezinize bildirdim. Hattı iptal etmem için 700 gibi bir meblağ cayma bedeli istendi. Çok merak ediyorum sizden kaynaklı bir sorunun faturasını neden ben ödeyeyim, yukarıda yazdığım numara benim kullandığım diğer hattım bugün tarife değişikliği yapmak istedim fakat kullanamadığım 3G hattınıza borç göründüğü için yapılmadı, bende iptalini gerçekleştirdim. Vodafone' dan kaynaklı olarak kullanamadığım hatta herhangi bir ücret ödemeyi düşünmüyorum. Bu konuyla ilgili olarak Tüketici Haklarına'da başvuruda bulunacağım.

Ülkü 172 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş"

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön