03 Eylül 2013

Vodafone Haksız Faturalandırma Yaptı!

Temmuz ayı Vodafone faturamda; ay içinde bittiğine veya paketimin az kaldığına dair hiçbir bilgi verilmemesine rağmen faturama 100 TL ekstra internet ücreti eklenmiş.

Ağustos ayında ise; bir gece paketimin bittiğine dair bir mesaj gelmiş saat 1 civarında. Sabah kalktığımda ilk iş olarak telefonumun hücresel ağını kapattım ve paket yenilenme tarihine kadar internet kullanmadım. Yine faturada 100 TL'lik internet kullanım ücreti var.

3 hafta önce aradığımda 72 saat içinde sonuçlanacağı söylenen itirazıma hala cevap gelmedi.
Gereken en kısa sürede yapılmazsa benim ve ailemin sahip olduğu bütün abonelikleri iptal ettireceğim.

Özgür 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.10.2013 tarihinde Kurumsal müşteri hizmetlerimiz tarafından tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özgür06 Eylül 2013

    Şikayetimi hem www.sikayetvar.com aracılığıyla hem de telefon ve mail yoluyla müşteri hizmetlerine iletmiş olmama rağmen(telefonla şikayetimi ileteli 3 haftayı aşkın bir süre geçmiş olmasına rağmen) tarafıma hala herhangi bir dönüş yapılmadı.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön