13 Aralık 2013

Vodafone Haksız Faturalandırma Yaptı!

Vodafone firmasının 542539**** numaralı hattı ile internet aboneliğim bulunmakta idi. Aboneliğimi sonlandırmak istedim yıllık sözleşmem olduğu için ek ücretlerin yansıyacağı bildirildi. Kabul ettim 10 dk. beklememe rağmen iptal edemediler. Önce aboneliği askıya almaları gerektiğini söylediler.

2- 3 gün sonra tekrar aradığımda yeni dönem başladığını tekrar bir fatura daha çıkacağını bildirdiler. Bende iptal talebimin olduğunu bildirdim ve onlarda faturasız tarifeye geçirdiler. Kullanmadığım ay için faturanın iptal edilmesini talep ettim fakat dönüş bile yapmadılar.

Aykut 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik 13.12.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön