28 Ağustos 2013

Vodafone Haksız Faturalandırma Yapıyor!

Vodafone'dan 2 hattımız var biri benim kullandığım diğeri eşimin kullandığı. 3 ay önce eşimin 80 TL red kampanyasına geçmesine rağmen 3. ay faturası 277 TL geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumuzda internet üyeliği ve ücretli uygulamalar indirilmiş dendi.

Bilindiği üzere internetten indirilen ücretli uygulamalarda ya kredi kartı bilgileri sorulmakta yada hat bilgileri. Bu ikisi de olmamışken faturayı 277 TL olarak ödedik ve müşteri hizmetleri itiraz dilekçesi dahi oluşturmadı.

Bunun üzerine hattımızı daha ekonomik tarifeye geçirdik. Akabinde benim kullandığım hatta 135 TL fatura gelmesi gerekirken 213 TL fatura geldi. Faturaların düzeltilip fazla olan bedelin iadesini istiyorum.

Deniz 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde " Mobil Ödeme" ile yapmış olduğunuz kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Mobil Ödeme sms aracılığı ile ödeme ve alışverişlerin gerçekleştirildiği bir servistir. Vodafone Mobil Ödeme üye işyerleri ile yapılan alışveriş ve ödemeler için cep telefonunuza gelen bilgi SMS'inin onaylanması ile ödemeyi gerçekleştirmektedir. Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlar için Vodafone faturasına yansır,faturasız hatlar için ise bakiyeden düşüm gerçekleşmektedir. Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön