25 Nisan 2013

Vodafone Haksız Faturalandırma!

Benim Vodafone tarifem genç avantaj tarifem kapsamında m.facebook ve mobile.twitter ücretsiz. üyelik sözleşmemde yazan açıklama ise m.facebook ve m.twitter üzerinden girişlerin ücretsiz resim yüklememin ücretsiz olduğu yazıyor. Ben Kayseri Vodafone bayi de telefonumun gerekli ayarlarını yaptırdım. Yetkili kişi kendi eli ile siteye giriş yaptı. fakat fatura geldiğinde internet ücreti ile karşılaştım.

Defalarca mail attım dönüş yaptılar ama ben faturanın gerçek olduğuna ikna gelmedim. Hep geçiştiriyorlar. Fatura dökümünde hangi siteye girdiğimi söylemiyorlar. Bunun savcılık izniyle olacağını söylüyorlar. Ekim kasım faturalarımın yeniden gözden geçirilmesini istiyorum.

Kayacan 73 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili müşteri memnuniyeti kapsamında son üç aya ait fatura itirazlarının değerlendirmeye alındığı bilgisini aktarmak ister,mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Kayacan25 Nisan 2013

    söylemiş olduğunuz kanalları ben defalarca aradım. mailler saklı duruyor bende. ben hala Vodafonenin titizlikle sorunumu çözmeye çalıştığı kanısında değilim. Bana tek çözüm yolu olarak savcılık başvurusunu gösteriyorsunuz. Dünya devi Vodafone başından atma ile işlem yapıyor.

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön