24 Ocak 2015

Vodafone Haksız Fatura Ücreti!

13.01.2015 tarihinde müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle 15.01.2015 23:59 itibariyle yani yeni fatura döneminde faturasız hatta geçmek için aradım ama 14.01.2015 tarihi itibariyle faturasız hatta geçmiş oldum, ayrıca bütün dakikalarım ve internet paketim iptal olmuş oldu.

Bu durumu şikayet etmek istiyorum.
Ayrıca son faturam olan Ocak 2015 faturası paket aşımı bahane ederek 59,60 TL gelmiştir ve başka operatöre geçtiğim için mail yolu ile iletilmemiştir. Halbuki her türlü bilgim elinizde mevcut. Ayrıca denildiği gibi böyle bir fatura aşımı mümkün değildir, dakika ve internet paketim zaten vardı. Faturamın incelenerek düzeltilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Kamil 80 Okunma

Cevaplar

  • Kamil 26 Ocak 2015

    Madem kapalı olan ya da diğer hattta gecen fatura gelmiyordu kapattığım 5438482063 No.lu hattımın faturasını mail olarak şimdi aldım. Amacınız nedir?

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön