30 Ekim 2014

Vodafone Haksız Fatura Tutarı!

Vodafone temmuz 2014 ayına ait faturamda kendisine ait olmayan başka bir sitenin görüşme bedelini benden tahsil etmeye çalışıyor. Vodafone müş hizmetleriyle yapmış olduğum görüşmelerde ve Vodafone online sitesi üzerinden yapmış olduğum yazılı müracaatlar da hiçbir sonuç alamadım. Vodafone beni mağdur ediyor; Şu an Vodafone'a temmuz 2014 ayına ait ödememden başka borcum olmamasına rağmen Vodafone ısrarla haksız ve tutarsız bir şekilde hattımı kapatmıştır.

Özetle Vodafone kendine ait tutarı tarafıma fatura etmesi gerekirken; Vodafone'la alakası olmayan sitelerin görüşme bedellerini de fatura ederek haksız kazanç sağlamaya çalışmaktadır. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini rica ederim.

Gürbüz 57 Okunma

Cevaplar

 • Gürbüz 04 Kasım 2014

  Uğraşmaktan yoruldum ; Fatura tutarımı ödedim .....

 • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2014

  " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Gürbüz 30 Ekim 2014

  İlginize teşekkür ederim ; Bir an önce mağduriyetimin giderilmesini ümit eder iyi çalışmalar dilerim ...

 • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön