25 Kasım 2013

Vodafone Haksız Fatura Talep Ediyor!

Vodafone 534 450 **** faturalı numaramın 2011 yılının 10. ayında taahhüdü bitiyordu. Ben müşteri hizmetlerini aradım taahhütümün bittiği gün hattımın faturasıza taşınmasını istedim. Onlarda taahhütümün bittiği gün 23:59'da hattımın geçeceğini söylediler.

O tarih geldiğinde hattım hala faturalı gözüküyordu. Tekrar aradım müşteri hizmetlerini hattımın geçmediğini belirttim sorun olmaz biz sizin talebinizi aldık dediler. Tekrardan extra bir fatura çıkar mı diye sordum hayır çıkmaz dediler. Ben hattımı kırıp attım sonra evime fatura gelmeye devam etti.

Ben tekrar tekrar talepte bulundum. Her defasında hattımın faturasıza geçeceğini söylediler ve geçmediği için fatura gelmeye devam etti. İncelenmesini arz ederim.

Musa 477 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön