11 Nisan 2013

Vodafone Haksız Fatura Talebi!

Ocak ve Mart ayı dahil toplam 450 TL fatura ödedim. Firmadan cihaz kampanyasına dahil oldum. Bu süre içerisinde mesleğim icabı görevde olmam sebebiyle faturaları toplam olarak 15 Mart 2013 tarihinde ödedim. 1 aydır firma tarafından benden 1. 724 TL olarak tek fatura ödemem talep ediliyor. Bu bedelin ödenmesi imkansızdır.

Ayrıca operatör bu süre içerisinde beni iletişimsiz bırakmış ve irtibatlarımı sağlayamama durumuna geldim ve hala şu anda operatörümden arama yapamıyorum. Bu konuda birçok kez operatör ile görüşmeme rağmen avukata verileceksiniz ve oradan faizlerle birlikte taksitlendirirsiniz diye cevap alıyorum. bu konuda iletişimsizlik sıkıntımın giderilerek faturamın düzeltilmesini istiyorum.

Arif 12 Okunma

Cevaplar

  • Arif11 Nisan 2013

    VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER DOĞRULTUSUNDA ŞAHSIM OLARAK CİHAZ KAMPANYASINDAN ÇIKMADIM ÇIKARILDIM. BU KAPSAMA TEKRAR BU KAPSA ALINARAK SÖZLEŞME İÇERİSİNDE BORCUN DEVAMININ TARAFIMA TAHAKKUK (AYLIK TAKSİTLER ŞEKLİNDE) ETTİRİLEREK AYNI KAPSAMDA DEVAM ETTİRİLMESİNİ RİCA EDERİM.

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,543211****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup, faturalarda taksitlendirme uygulamasının bulunmadığını belirtmek isteriz. Mevcut uygulamamız bu yönde olup, görüşleriniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön