08 Aralık 2014

Vodafone Haksız Fatura Ödemesi!

Vodafone abonesi idim. 21 Ekim 2014'te tarife süresi dolacağı söylenmişti. 19 Ekim'de A**'ya başvurdum, 25 Ekim'de geçiş tamamlandı. İlerleyen tarihlerde Vodafone Kasım ayı faturası diye bir fatura gönderdiler. Vodafone'a mail attım; A***'ya geçiş yaptım bu neyin faturası diyerek. Ancak dönüş yapmadılar.

Bu sabah telefonuma faturanız otomatik ödenmiştir diye mesaj geldi. Banka hesabımdaki otomatik ödeme talimatımı yaklaşık 1 ay önce iptal etmiştim. Kredi kartımdan benim onayım dışında para çekilmiş. Vodafone Müşteri Hizmetlerini aradım, kredi kartınızda talimat var dediler, ancak böyle bir talimat vermemiştim. Kullanmadığım ayın faturasını nasıl alabiliyorlar ve benim onayım olmadan?

Ali 1.274 Okunma

Cevaplar

  • Ali12 Aralık 2014

    Talebimle ilgili hiçbir dönüş olmadı.

  • Ali09 Aralık 2014

    Merhaba, Aynı yazıyı mailimin üzerine de gönderdiniz ancak bunun dışında bir geri dönüş olmadı. Vodafone'dan çok memnundum. Hatta 21 Ekim'de tarife sürem doldu, bu tarihten sonra aradınız ve aynı tarifeye uygun bir ücretle devam etmek istermisiniz diye sormuştunuz. 21 Ekim'den önce arasaydınız operatör değiştirmezdim. Ancak bu haksız fatura ödemesi iade edilmezse, eşimin hattını da Vodafone'dan başka bir operatöre taşıyacağız. En kısa zamanda gereğini rica ederim.

  • Vodafone Temsilcisi08 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön