Vodafone Haksız Fatura Kesti!

Mustafa A. |

Kullanmış olduğum hesabını bilen midi tarifesi ile ayda 30 tl ödüyordum ve bir ara faturamı ödemeyince annemin üzerine olan fakat şahsımın kullandığı hat kapandı. Daha sonra bir baktım iki tane fatura geldi. Bir de baktım ki konuşmadığım ay,yani hattımın kapalı olduğu dönemlerde de bana fatura geldi.

Ben bu durumu müşteri hizmetlerini arayıp bildirdim ve bana konuşsan da konuşmasan da ödeyeceksin dediler. İyi de benim tarifem taahhütlü tarife değil yani 1 yıl kalmayı taahhüt ettiğin tarifede daha indirimli konuşuyorsun böyle bir durum yok,bir anlaşma yok ortada ve siz bana sadece gecikme zammı işletebilirsiniz. Bundan sonra faturalı hat mı asla Vodafone mu asla!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  27 Nisan
  14:22

  şu an hat kapalı nasıl ulaşacaksınız.size olan sinirimden hattı kapattırdım anneme telefon bile kullanmıyorum şu an.hiçbir taahhütlü sözleşme yokken her ay konuşmadığım halde fatura gönderdiniz birde müşteri temsilcisi pişkin bir şekilde konuşmasanızda ödeyeceksiniz dedi .

 • 21 Nisan
  14:22

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  18.04.2014 14:40:26 , 19.04.2014 11:29:33 ve 19.04.2014 16:41:49 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır.

  İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Nisan
  09:55

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."