23 Ocak 2014

Vodafone Haksız Fatura Kesiyor.

Vodafone abonesiyim. Aralık- ocak dönemine ait bir fatura ödemem gerekirken adıma 2 fatura tutarı kesilmiş. Düzenli ödeme yapmamıza rağmen 2. kesilen faturayı kabul etmiyorum. Yapılan hatanın düzeltilmesini istiyorum. Vodafone'un bu duruma hassasiyet göstereceğine inanıyorum.

Fatih 51 Okunma

Cevaplar

 • Fatih03 Şubat 2014

  bir ay içinde 2 fatura kesen vodafone müşteriyi kandırmak için bilgi vermiştir. detaylı ve çözüme yönelik bir bilgi vermemiştir

 • Fatih28 Ocak 2014

  Benim faturamın tutarı 25 lira iken 50 Lira nasıl geldi.. açıklama yapın. Vodafone müşteriyle ilgilenmiyor.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön