30 Ağustos 2013

Vodafone Haksız Fatura Gönderdi!

Yaklaşık olarak 2 yıldan fazladır Vodafone'dan taahhütlü kullanmaktaydım. 15. 07. 2013 tarihinde taahhütüm bittiğine dair bana mesaj geldi. Bir işlem yapmama rağmen 17. 07. 2013 tarihinde taahhütünüz yenilenmiş diye mesaj geldi. Ben müşteri hizmetlerini aradığımda taahhütümün bana sorulmadan neden yenilendiğini sordum.

Ses kaydınız var taahhütünüz yenilenmiş diye bana bilgi verildi. Oysa ben taahhüdü yenilemek için görüşme yapmadım. Ses kaydımı dinlemek istedim fakat dinletmediler. Daha sonra 10. 08. 2013 günü hattımı başka bir şirkete taşıdım. Buna istinaden bana 121 TL fatura gönderildi. Haksız yere gönderilen bu faturanın tarafıma ödenmesi aksi taktirde tüm görsel yayınlarda ve adli makamlarda hakkımı arayacağım.

Tekin 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmış,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön