06 Mayıs 2013

Vodafone Haksız Fatura Çıkartmışlar!

Ayın Sonu itibari ile 546 857 **** Hattımı Vodafone dan Turkcell e taşıdım. İşlemler 2 3 gün sürdü hali ile Vodafone adıma hiç kullanmadığım halde 31 TL fatura çıkarttı el insaf diyorum bu kadarı hiç kullanmadığım bir fatura ödemek çok zoruma gitti.Mayıs ayı Faturamın iadesini talep ediyorum.

Ahmet 18 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 07 Mayıs 2013

    Kullanmadığım 1 dakikasını bile harcamadığım Faturayı Neden ödeyim bu ne kadar doğru.8 Yıl Vadofone kullandım bana yapılan bu haksızlıkdan dolayı ne bir daha vadofone geçerim nede çevrem de birine tavsiye ederim.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden, 546857****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın son günü olduğu 03.04.2013 tarihinde farklı operatore taşımış olduğunuz görülmüştür.30.04.2013 tarihinde kesilen faturanız dönem faturanızı kapsamakta olup,faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmamaktadır.Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda toplu süre ücretininin tamamını ödenmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön