16 Nisan 2014

Vodafone Haksız Fatura Çıkardı!

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım Vodafone cep telefon hattımı ve üyeliğimi bir ay önce taşıdım. Son fatura borcumu da geçen ay tahsil ettiler. Bir aydır diğer hatla konuşmama rağmen kullanmadığım eski Vodafone hattımdan Nisan ayına ait 30 günlük. 35. tl fatura borcu geldi. Müşteri temsilciliğini aradığımda bu borcun geçmiş yıllarda telefonunuza yüklediğimiz hediye kontörlerin parası diye komik bir cevap aldım. Bu durum Vodafone'un ayrılan üyelerine son darbesi herhalde diye düşündüm.

İlhan 106 Okunma

Cevaplar

 • İlhan 25 Nisan 2014

  Evet sorunum çözüldü Teşekkürler

 • İlhan'ın Teşekkür Mesajı25 Nisan 2014

  Vodafondan aradılar ve bu gelen ödeme faturasının normal konuşma ücreti olduğu ve son defa gönderildiğini zaten abonelikten ayrıldığımı söylediler . sorunum çözüldüğü için Şikayet var sitesine çok Teşekkürler

 • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • İlhan 18 Nisan 2014

  HALA YANIT VERİLMEDİ

 • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön